Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tomaskucera

2017 07 15 Soutěž - Jankov BNL

43 fotek 15.7.2017 46 zobrazení
– V sobotu 15. července 2017 pořádal sbor dobrovolných hasičů Jankov VII. ročník noční soutěže v požárním útoku O pohár starostky obce Jankov zařazenou do 4. kola Benešovské hasičské ligy. Soutěže se zúčastnilo 25 týmů mužů a 13 družstev žen.
Noční soutěže zařazené do BNL začínají kategorií žen a nejinak tomu bylo i tentokrát. Krátce po zahajovacím nástupu soutěž začala.
Sestava chmelenských mužů musela být pozměněna a doplněna, byly na svatbě členky SDH Chmelná Veroniky Martínkové čp. 39. Přestože se při trénincích den před tím v upraveném složení docela dařilo, na soutěži už to bylo horší. Problémy při útoku v Jankově byly na zadku. Nepovedlo se hned napoprvé nasadit koš a při šroubován savic byl několikrát přisán vzduch. Vše se ale povedlo zdárně dokončit a časomíra ukázala 21:25 vteřiny a průběžně 6. místo. Tak jako v předchozím roce mělo po našem pokusu už několik týmů lepší čas, bylo vidět několik neplatných a nepovedených pokusů a pro chmelenské hasiče to tedy z 25. týmů bylo celkové 11. místo. Protože se na nočních soutěží BNL neběhají závěrečné rozstřely, následoval po krátké přestávce závěrečný nástup a vyhodnocení soutěže. Po sbalení chmelenského stanu se postrádal mobilní telefon, který sloužil jako lampička. Po usilovném hledání se našel skřípnutý a ohnutý mezi nůžkovou konstrukcí stanu. Nevydržel.
Na této soutěži v Jankově chmelenští muži obsadili v celkovém pořadí 11. místo a v hodnocení seriálu Benešovské hasičské ligy získali 10 bodů. Dohromady se 12 body z Křivsoudova, žádným bodem z Louňovic pod Blaníkem a s 8 body z Daměnic má SDH Chmelná muži 30 bodů a v průběžném pořadí Benešovské ligy 15. místo z 33 družstev.
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron