2016 08 27 Soutěž - Zdislavice (BNL)

Název

Popis

– V sobotu 27. srpna 2016 se ve Zdislavicích na tamním fotbalovém hřišti v Bolinsku konal VI. ročník Memoriálu Josefa Moudrého v požárních útocích, který byl zároveň devátým kolem Benešovské ligy, na který se sjelo 26 družstev mužů a 15 družstev žen.
Na soutěžích zařazených do Benešovské ligy začínají, až na výjimky, muži na 3 hadice B. Je to kvůli přestavování tratě pro útoky se dvěma hadicemi B, se kterými soutěží ženy a se kterými se běhají i závěrečné rozstřely obou kategorií.
Soutěž byla tedy tradičně zahájena kategorií muži. Chmelenští hasiči měli svůj pokus rozeběhlý dobře, jen se nepovedlo roztáhnout hadice na potřebnou vzdálenost a zapojit jeden proud. To se také projevilo na výsledném čase, který byl 28:12 vteřiny. Holkám se vedlo o něco lépe. Útok zvládly v pohodě, ale výsledný čas 20:41 vteřiny neznamenal v silné konkurenci umístění v první desítce.
Chmelenští hasiči tedy ve Zdislavicích na soutěži zařazené do Benešovské hasičské ligy moc nezabodovaly, ale ještě byla šance si spravit chuť večer, protože od 20:00 hodin startovala ve Zdislavicích noční soutěž ZZN Cup. Jednalo se tak o unikátní dvojkolo pořádané jedním sborem, kdy se v jeden den na jednom místě a jedné dráze konaly dvě rozdílné soutěže.
Na této soutěži ve Zdislavicích chmelenští muži obsadili v celkovém pořadí 23. místo a v hodnocení seriálu Benešovské hasičské ligy získali 1 bod. Dohromady tedy se 12 body z Křivsoudova, žádným bodem z Daměnic, 17 body z Louňovic pod Blaníkem, žádným bodem z Chářovic, 9 body z Nalžovic, 5 body z Malovic, 10 body z Načeradce a s 15 body z Jankova má SDH Chmelná muži 69 bodů a v průběžném pořadí Benešovské ligy 15. místo z 54 družstev.
Chmelenské ženy obsadili v celkovém pořadí 11. místo a v hodnocení seriálu Benešovské hasičské ligy získaly 2 body. Dohromady tedy s 11 body z Křivsoudova, 4 body z Daměnic, 5 body z Louňovic a se 4 body z Jankova má SDH Chmelná ženy 26 bodů a v průběžném pořadí Benešovské ligy 13. místo z 24 družstev.