Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tomaskucera

2016 07 30 Soutěž - Malovice (BNL)

63 fotek 1 video červenec 2016 73 zobrazení
– V sobotu 30. července 2016 pořádal sbor dobrovolných hasičů Malovice soutěž v požárním útoku O pohár starosty obce zařazenou do 6. kola Benešovské hasičské ligy. Do malé osady spadající pod Miličín si přijelo zasoutěžit se 32 družstev mužů a 16 družstev žen. Hasiči z Malovic, které mají něco málo 20 čísel popisných, jsou pravidelnými účastníky ligy a tak vědí jak má taková soutěž vypadat a opravdu se jim takto náročná akce povedla v jejich podmínkách výborně zorganizovat.
Jak už se v této soutěžní sezóně stává pomalu nechvályhodným pravidlem, tak i tentokrát chmelenský tým postrádal dva závodníky. Během týdne se sice povedlo náhradníky sehnat, ale v den soutěže jeden odpadl a tak se narychlo v Malovicích sháněl těsně před zahájením soutěže sedmý do party. Na levý proud se povedlo sehnat ani né šestnáctiletého borce, který začíná soutěžit za Chářovice B, pravý proud běžel závodník ze Zhoře u Tábora, který běhá i táborskou ligu.
Ani tentokrát se v předchozích dnech netrénovalo, a tak se šel útok na jistotu. Po odstartování chmelenského požárního útoku šlo všechno hladce. Na základně všechno klaplo, voda šla v osmé vteřině a výstřik časoměřič zaznamenal v čase 16:72 vteřiny. Zádrhel ale nastal na levém proudu, který začínajícího proudaře trochu rozhodil, ten uklouzl a tím vznikl velký prostřik. Elektronická časomíra ukázala čas 21:62 vteřiny a to v celkovém umístění znamenalo 16. místo. Pozitivní ale bylo, že výstřik 16:72 vteřiny byl novým osobním rekordem družstva mužů v historii SDH Chmelná, kdy byl tímto pokořen ani ne rok starý dosud nejrychlejší výstřik na úzké hadice a 3B z Načeradce 16:77 vteřiny.
Na této soutěži v Malovicích chmelenští muži obsadili v celkovém pořadí 16. místo a v hodnocení seriálu Benešovské hasičské ligy získali 5 bodů. Dohromady tedy se 12 body z Křivsoudova, žádným bodem z Daměnic, 17 body z Louňovic pod Blaníkem, žádným bodem z Chářovic a 9 body z Nalžovic má SDH Chmelná muži 43 bodů a v průběžném pořadí Benešovské ligy 14. místo z 53 družstev.

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron