Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tomaskucera

2015 09 05 Soutěž -Všechlapy

110 fotek 2 videa 5.9.2015 80 zobrazení
– V sobotu 5. září 2015 se konal 8. ročník memoriálu Vladimíra Škvora v požárních útocích ve Všechlapech, který byl zároveň 10. kolem Benešovské hasičské ligy, na který se sjelo dvacet pět družstev mužů a šestnáct družstev žen.
V seriálu Benešovské hasičské ligy 2015 byla tato soutěž závěrečná a zároveň jubilejní šedesátá za celou dobu trvání ligy. Proto organizátoři udělili na zahajovacím nástupu několik vyhodnocení. Mimo jiné to bylo za účast na všech 60-ti soutěžích, které absolvovaly Všechlapy a Načeradec, dále účast jednotlivců na všech soutěží a další. Před tím ještě ale byla zhodnocena sbírka víček od nápojů, které se na soutěžích ligy shromažďovali na léčbu dětské obrny pro Mirečka Piskače, který v tomto roce nastoupil do první třídy.
První šla tradičně na start družstva mužů. Tým SDH Chmelná startoval v pořadí pátý. Útok byl rozeběhnutý dobře, každému se povedlo zvládnout svůj post v pohodě, jen chtělo dát na mašině dřív plný plyn a výsledný čas 19:45 vteřiny mohl být o něco lepší. Na výsledné časy měla jistě i vliv mírně svahovitá dráha, která je směrem k terčům dokopce. Ale i tak se povedlo dosáhnout dobrého výsledku, který v silné konkurenci 25 družstev mužů a znamenal pro Chmelnou 10. místo. Ke konci soutěže se přítomným naskytla již tradiční podívaná na rozhodčí v úplně jiné pozici, a to v pozici soutěžících, kteří ve své kategorii vyhráli. Závěrečného vyhlášení se chmelenský tým nezúčastnil, protože většina členů měla naplánované další aktivity a jiné povinnosti. Všichni obdrželi ceny, protože i ti, co skončili na chvostu tabulky, jsou výborní a jsou pro hasičský sport důležití, proto je všechlapští hasiči také ocenili.
Na této soutěži ve Všechlapech hasiči ze Chmelné obsadili v celkovém pořadí 10. místo a v hodnocení seriálu Benešovské hasičské ligy získaly 11 bodů. Dohromady tedy se dvěma body z Křivsoudova, 1 bod z Daměnic, 12 bodů z Načeradce, 10 bodů z Louňovic pod Blaníkem a 11 bodů ze Všechlap nasbíralo družstvo SDH Chmelná - muži celkem 36 bodů a v konečném pořadí Benešovské ligy obsadilo, poslední hodnocené, 23. místo z 52-ti družstev. Další tými nebyly do celkového vyhodnocení zařazeny, protože neabsolvovaly alespoň pět předepsaných soutěží z deseti zařazených do Benešovské ligy. Zvítězil SDH Sloup se 186 body.
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron