Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tomaskucera 

2014 04 25 Brutus - Chmelná (oslava 35. narozenin)

211 fotek 6 videí 25.4.2014 - zobrazení
– Klečí kanec v rokli
Opírá se o kly
Myslivče jdoucí v ta místa
Ušetři kouli i brok
Vždyť ten kanec se chystá
Na kvalitativní skok

Až budeš teskná starucha
A budoucnost tvoje plevel
Naper si bigbít do ucha
A pořádně vytoč level

Tak toto jsou dvě ukázky originální poezie legendární skupiny BRUTUS z Rakovníka, která je známá po celé vlasti, ale i v zahraničí. Ta k nám zavítala v pátek 25. dubna 2014. Pro hudební kulturu ve Chmelné to byl historicky významný den, kapela tohoto formátu v naší malé vsi ještě nevystupovala, a tak se na ni do kulturního domu „U Pitráků“ jistě každý těšil. Nejednalo se však o veřejnou akci, ale o narozeninovou zábavu, kterou pro své kamarády, příbuzné, známé pro fanoušky této kapely, ale hlavně pro sebe uspořádal k 35. narozeninám Petr. Pozváno bylo na 200 lidí, z nichž se dostavilo asi 145 a některé z nich ani samotný oslavenec neznal (-: Z Rakovníka bylo také pivo Bakalář 10°, kterého se vypily čtyři sudy a ještě se muselo sáhnout pro dva záložní Hubertusy 10° z Kácova. K zakousnutí byla připravená sekaná a koláče.
Během večera byly od rakovnického Brutusu slyšet známé skladby, na tanečním parketě se tančilo, u pivní pípy bylo stále živo, prakticky se její kohout ani nezavřel (-: oslavenec si s kapelou na pódiu i zazpíval.
Muzikanti z Brutusu také pohovořili s přítomnými členy chmelenské kapely Chmelařinka a popanákovali. Obě kapely jsou stejně staré, byly založeny v roce 1967, tak si měli, i když přes odlišný žánr, určitě co říct. Jeden ze zakládajících členů Chmelařinky si s Brutusákama dokonce zazpíval i jednu píseň - První polibek.
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron