Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

tomaskucera

2013 06 29 Soutěž o Ratajský pohár

41 fotek 3 videa 29.6.2013 144 zobrazení
– V sobotu 29. června 2013 vyrazili členové soutěžního družstva SDH Chmelná na XI. ročník soutěže v požárním útoku o Ratajský pohár. Někteří se z předchozí oslavy narozenin v Miřeticích vrátili v 7 hodin ráno, a tak byli po probdělé noci společensky unaveni a málem zaspali hromadný odjezd do Rataj (-:
Do soutěže se přihlásilo 26 družstev ze 14 okolních obcí. O nejrychlejší čas se bojovalo v kategoriích PS12 muži, PS8 muži a PS12 ženy, výjimku v rozdělení tvořilo pouze ženské družstvo Rataj. Holky se nezalekly útoku na tři béčka a postavily se na start s osmičkou i v mužské kategorii PS8. Pro každé družstvo byl stanoven jeden pokus. My soutěžili v PS 12.
První proběhly pokusy žen. Požární útoky mužů se prováděly současně v obou kategoriích. Družstvo SDH Chmelná bylo na čele startovní listiny a ke svému pokusu nastoupilo jako třetí. Před námi šli domácí z Rataj a hasiči ze Sedmpán. Obě dvě družstva předvedla výborné výkony a pro naše družstvo byla tak laťka nasazena velmi vysoko. U našeho pokusu při náběhu na základnu levý proudař uklouzl, tím se zpozdil, nestihl včas vyběhnout ze základny a ještě se trochu zamotal do hadic pravého proudu. Voda ze stříkačky šla včas, takže se všechny hadice nepovedlo natáhnout až k terčům a byl problém je z velké dálky zasáhnout. Navíc ještě v závěru pravý proudař sestříkl levou plechovku, což je proti pravidlům a družstvo bylo v soutěži diskvalifikováno.
Požární útok se i přes dobré výkony na tréninku z předchozího dne nevydařil, byl neplatný, a v celkovém hodnocení byl na osmnáctém místě. Jelikož chmelenští hasiči odjeli ze soutěže před vyhlášením výsledků, byl sboru diplom přivezen sborem z Miřetic.
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA
reklama

Komentáře

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter
Vytvořte z tohoto alba:
Reklama
Audiokniha zdarma:
Muži, kteří nenávidí ženy
Získejte knihu ZDARMA

Komentáře

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron